Ekibimiz

Takım Arkadaşlarımız

Profesyonel Ekibimiz

UĞUR ŞEN

Genel Başkan

1980 yılında Afyonkarahisar/Salar’da doğdu. İlk ve Ortaokulu Salar’da okudu. Bitirdiği okullar; Afyonkarahisar Ticaret Meslek Lisesi, Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi/Afyon Meslek Yüksek Okulu/Muhasebe Anadolu Üniversitesi /İşletme Fakültesi/İşletme Anadolu Üniversitesi/İktisat Fakültesi/İktisat Anadolu Üniversitesi/Açıköğretim Fakültesi/Tarım Ankara Üniversitesi/Fen Bilimleri Enstitüsü/Taşınmaz Geliştirme Yüksek lisansını tamamladı. Çocukluğundan başlayarak çiftçilik, çobanlık, amelelik ve özel sektörde (3 yıl Afyon Kızılay Şubesi ) çalışmış olup 2008 yılında Kpss 81 puan alarak 2009 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesinde memur olarak göreve başlamış, çeşitli birimlerde çalışmış olup, en son İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığında Şef V. ( yaklaşık 6 yıl) çalışırken 2019 yılında yapılan Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği sınavı kazanarak( Aöf Türkiye Geneli yazılı sınavında 90-100-100 alarak çalıştığı kurumda alanında 1. olmuştur )Ziraat Teknikeri olarak atanıp Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığında görev yapmakta iken , 2021 yılında ihtiyaç olduğundan dolayı, İnsan Kaynaklarında SGK işlemleri Şef V. görevine devam etmektedir. Mevcut sendikaların yetersiz oldukları ve siyaset yapmalarından dolayı siyaseten bağımsız Üyelerine ve Devletine faydalı olmak için arkadaşlarıyla beraber hiç bir kurum kuruluşa bağlı olmadan Bizim Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası ( BİZİM-SEN ) kurmuş olup, Kurucu Genel Başkanı dır.Yapılan 1. Olağan Genel Kurulda tekrar Genel Başkan seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babasıdır. E-Posta: ugur0024@hotmail.com Telefon: +90 535 930 19 52

ÖMER SÜLÜK

Genel Sekreter

Bizimsen'in genel sekreteridir.

AV.MİKAİL ÖZTÜRK

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI (HUKUK,MEVZUAT VE TOPLU SÖZLEŞME)

ABDULLAH ÖZDEN

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI (MALİ İŞLER)

Abdullah ÖZDEN, 13 Aralık 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamlayan ÖZDEN, 2015 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden ve aynı yıl Anadolu Üniversitesi Adalet Akademisinden mezun olmuş, yüksek lisansını ise 2020 yılında Selçuk Üniversitesinde yine İktisat alanında tamamlamıştır. 2016 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı emrinde Ekonomist olarak çalışmaya başlamış ve halen görevine devam etmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

YASİN ŞIVGIN

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI (TEŞKİLATLANDIRMA)

UMUT MUHAMMED KUZEY

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI (EĞİTİM VE SOSYAL İŞLER)

Genel Başkan Yardımcısı (EğitimveSosyalİşler) 1997 Yılında Ankara/Altındağ ‘da doğdu İlkokulu ve Liseyi Ankara’da bitirdi. Bitirdiği okullar: Batıkent Endüstri Meslek Lisesi /Makine Bölümü Atatürk Üniversitesi/ İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü Öğrencilik yıllarından itibaren kısmı sürelide olarak çalışma hayatına atılmıştır. STK ‘lar ile ilgili sosyal sorumluluk projeleri üretmekte ve projelerin liderliğini yapmaktadır. 2015 yılında Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığında sözleşmeli memur olarak göreve başlamış ve çeşitli birimlerde görev yapmıştır. 2020 yılı itibariyle Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğünde İş Güvenliği Teknikeri Kadrosunda olup, Yangın Eğitmeni, Yüksekte Çalışma Eğitmeni ve Arama Kurtarma Eğitmeni olarak görev yapmaktadır.

MÜKREMİN YILDIRIM

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI (DIŞ İLİŞKİLER VE BASIN)

AV.FATMA ANIL YILDIRIM ÖZEN

KADINLAR KOMİSYONU BAŞKANI

ÜMİT ZAFER NEKİŞ

ÖZEL GEREKSİNİMLİLER KOMİSYON BAŞKANI

BİZİM-SEN (SİYASETEN BAĞIMSIZ, ŞEFFAF, İLKELİ, ETKİLİ SENDİKANIN ADRESİDİR) @ Tüm hakları BİZİM YEREL YÖNETİM ÇALIŞANLARI SENDİKASI'NA AİTTİR.

Atasever Yazılım - Hazır Web Tasarım Paketleri ile oluşturulmuştur.